Honeywell MLH100PGP06B
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet4 页15 年前
Arrow Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
HoneywellMLH100PSB01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 100psi Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH100PGM01B
Sensor, Pressure, 100 Pressure Range, 4-20mA Output, 3m Cable Connector
HoneywellMLH100PGM06B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage Medical 3-Pin
描述
Industrial Pressure Sensors 9.5V 0 to 100psi AMPLIFI GAGE 25 Ohm
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
689.48Kpa Pressure Sensors ROHS
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty