Honeywell MLH010BSB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Sealed Gage Medical 3-Pin
Obsolete
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet10 页8 年前
Datasheet6 页9 年前
JRH Electronics
Honeywell
Master Electronics
Agility
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.50%
供应链
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-07-21
LTD Date2020-07-21
相关零件
HoneywellMLH010BGD14E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH010BGB06E
HoneywellMLH010BGD15B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
描述
Strain Guage Sensor, Sealed Gage, 0.25%, 0.5-4.5V, Cylindrical, Unspecified Mount
Industrial Pressure Sensors Gage,Amplified,10Bar 1/8-27 NPT, 7.0 Vdc
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Strain Guage Sensor Sealed Gage 0.50-4.50V
INDUSTRIAL PRESSURE SENSORS GAGEAMPLIFIED10BAR
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
1MPa 7V 30V 3MPa ¡À0.25% 62.509mm*30.988mm*25.97mm
PRESSURE SWITCHES AND TRANSDUCERS;
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty