Honeywell 125EN56-RB
Switch Limit N.O./N.C. 4PDT Top Roller Plunger Connector 4A 28VDC 53.38N Linear Panel Mount
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页0 年前
相关零件
HoneywellBZ-2RW822-A2
Switch Limit; Basic; Roller Lever Head; SPDT; 15A; Screw Terminal
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Honeywell2AC59
Switch Safety Interlock N.O./N.C. SPDT Rod 15A 250VAC 250VDC 248.57VA Screw Mount Screw
HoneywellBZ-2RW863-A2
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 12.7mm, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Snap Action SPDT Hinge Lever Screw 20A 480VAC 250VDC 0.025N Screw Mount
Limit Switch, Coil Spring, Wobble Stick, SPDT, 15A at 480V AC, Actuator Location: Top
描述
Electromechanical Switch Enclosed Switch N.O./N.C. SPDT 4A