Holystone C1812X104K102T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1812
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.64%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
100nF ¡À10% X7R 1KV 1812 4.6mm*3.2mm*3.2mm
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812