Holystone C1210X102K202T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页9 年前
ODG (Origin Data Global)
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.57%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2016-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
1nF ¡À10% X7R 2KV 1210 3.2mm*2.5mm