HIROSE ELECTRIC DX40M-100P
Connector High Density I/O Plug 100 Position 1.27mm Solder Straight Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页11 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Factory Futures
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+44.66%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TE Connectivity5749621-9
D-Sub Connector; Plug; Round Jacketed Cable; 30-28 AWG; 0.029 to 0.036 in.; IDC
TE Connectivity / AMP749621-9
TE Connectivity5749111-8
Pin Header, Wire-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole, FTS Series
Pin Header, Wire-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Surface Mount, FTS Series
1.27mm Pitch EBBI 50D Plug, Vertical, without Latch, 100 Circuits, 3.40mm PC Tail Length
描述
1.27Mm Pitch High Density I/O Connector |Hirose/hrs DX40M-100P
I/O Connectors PL 100 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole