HIROSE ELECTRIC DX10BM-80S(50)
Connector High Density I/O Receptacle 80 Position 1.27mm Solder Right Angle Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页9 年前
Future Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2009-04-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TE Connectivity787311-4
Telecom and Datacom Connector, 80 Contact(s), Female, Straight, Solder Terminal, Receptacle
TE Connectivity5787190-8
CONN D-TYPE RCPT 80POS R/A SLDR / 80 Position D-Type Receptacle, Female Sockets Connector
Telecom and Datacom Connector, 80 Contact(s), Female, Straight, Press Fit Terminal, Receptacle
Telecom and Datacom Connector, 100 Contact(s), Straight, Solder Terminal, Locking, Receptacle
Board to Board & Mezzanine Connectors EBBI VERT RCPT 60CKT RCPT 60CKT 716601060
1.27mm Pitch EBBI 50D Receptacle, Vertical, 100 Circuits, 2.79mm PC Tail Length
描述
1.27Mm Pitch High Density I/O Connector |Hirose/hrs DX10BM-80S(50)
Conn SCSI RCP 80 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole 80 Terminal 1 Port