HIROSE ELECTRIC DX10BM-100S(50)
Conn High Density I/O Connector Receptacle 100 POS 1.27mm Solder RA Panel Mount/Through Hole Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole Mount, SSQ Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole Mount Right Angle
".100" Closed Entry Low Profile Socket Strip" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. CES-150-01-S-D
TE Connectivity2-5178238-9
Conn SCSI RCP 100 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole 100 Terminal 1 Port Frame
Telecom and Datacom Connector, 100 Contact(s), Straight, Solder Terminal, Locking, Receptacle
TE Connectivity1761028-5
Conn D-Sub SKT 100 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole 100 Terminal 1 Port Tube
描述
1.27Mm Pitch High Density I/O Connector |Hirose/hrs DX10BM-100S(50)
I/O Connectors REC RT ANG 100P PCB
CONN MINI HD RCPT 100P R/A SLDR
SCSI CON 100WAY R/A SKT 1.27MM