HIROSE ELECTRIC DF3AA-10EP-2C
Connector Housing Wire to Board Plug 10 Position 2mm Straight Cable Mount Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页7 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Hirose SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.91%