HIROSE ELECTRIC DF3-11EP-2C
Connector Housing Wire to Board Plug 11 Position 2mm Straight Cable Mount Bag
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页7 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Hirose SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
2.00mm Pitch MicroTPA Receptacle Housing, Positive Lock, 11 Circuits, Natural
2.00mm Pitch MicroTPA Wire-to-Wire Plug Housing, Positive Lock, 11 Circuits, Natural
TE Connectivity1-2110992-1
Board Connector, 11 Contact(s), 1 Row(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
TE Connectivity1-179228-1
Board Connector, 11 Contact(s), 1 Row(s), Female, Crimp Terminal, Natural Insulator, Receptacle
Molex 35184-1100 2.50mm Pitch Wire-to-Wire Plug Housing, Natural, 11 Circuits
Conn Housing RCP 8 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Automotive Bag
描述
Conn Housing PL 11 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
Headers & Wire Housings 2MM PLUG HOUSING 11 POS CRIMP