HIROSE ELECTRIC DF1BA-12DEP-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Plug 12 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页4 年前
Master Electronics
Electro Sonic
ODG (Origin Data Global)
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.50%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions65043-031ELF
PV® Wire-to-Board Connector System, 2.54mm (0.1inch) Centerline Crimp-to-Wire PV Receptacle Housing, Double Row.
Amphenol Communications Solutions67996-412HLF
Conn Unshrouded Header HDR 12 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Board Connector, 12 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
Stacking Board Connector, DW Series, 2 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
HIROSE ELECTRICDF11-12DP-2DSA(08)
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag
HIROSE ELECTRICDF4-12DP-2C
DF4 RoHS Compliant COMMERCIAL UL Connector Housing 30mOhm 85C 3A 650VAC V
描述
Conn Housing RCP 12 POS 2.5mm Crimp ST Panel Mount White Bag
2.5mm 2 2.5mm P=2.5mm Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
Headers & Wire Housings 2.5MM DBL ROW PLUG 1 2P INLINE PNL MNT