HIROSE ELECTRIC DF11-10DEP-2A
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-10DEP-2A
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
TME
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-65.52%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-11-30
LTD Date2026-11-30
相关零件
HIROSE ELECTRICDF11-18DEP-2C
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-18DEP-2C
HIROSE ELECTRICDF11-14DEP-2C
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-14DEP-2C
TE Connectivity292156-4
Board Connector, 4 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.079 inch Pitch, Solder Terminal, Locking
2.50mm Pitch Male Housing, for 1.02mm Diameter Terminal, Used in Car Mirror Applications
描述
Conn In-Line Adapter M/M 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Panel Mount Bag
Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 10P TIN W/PNL LOCK
CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM
10-10 CONTACT(S) MALE-MALE PANEL MOUNT PCB ADAPTER
ADAPTER, 10POS, PLUG, WIRE-TO-BOARD