HellermannTyton TAG3T3-100B
Cable Marker Thermal Transfer Label, For Use With Thermal Transfer Printer
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Thermal Transfer Labels, Self-Laminating, 1.0" X 1.0" X 3.75", 3 Across, Vl, White, 3000/Roll |Hellermanntyton TAG3T3-100B
White Self Laminating Label 1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm) (596-00013)
THERMAL TRANSFER LABEL, WHITE, ACRYLIC, LABELS PER ROLL 3000, 596 SERIES
Labels Thermal Transfer Label Vinyl Laminate White 25.4x25.4mm