HellermannTyton T50R0HIRM4
Cable Tie, High-Temp, 8'L, UL Rated, 50lb, PA66HIRHSUV, Black-Note: Price is for 1000 Units
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.91%
描述
High-Temp Cable Tie, 8" Long, Ul Rated, 50Lb Tensile Strength, Pa66Hirhsuv, Black, 1000/Pkg |Hellermanntyton T50R0HIRM4
HellermannTyton Black Nylon Heat Resistant Cable Tie, 202mm x 4.6 mm, T50
Cable Ties, Standard Locking Polyamide 6/6 Black 50mm 225N Bag
High-Temp Cable Tie, 8in. Long, UL
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"