HellermannTyton HDM250HIRH4
Black Standard Cable Tie 115 Lb-in Torque Mount .25" Hole Article 151-00438
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页10 年前
Datasheet2 页11 年前
Datasheet5 页21 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+66.92%
描述
MOUNT, CABLE TIE, HEAVY DUTY, 0.250" MOUNT HOLE, 0.5" TIE W., BLACK