HellermannTyton CTM310C2
HellermannTyton CTM310C2 Cable Tie Anchor Mount, 0.86"x0.61", 0.2" Hole Dia, White, 100/Pkg
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页10 年前
Datasheet3 页20 年前
Datasheet4 页21 年前
Datasheet1 页0 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.18%
描述
MOUNT, CABLE TIE, SCREW MOUNT, WHT POLYAMIDE 6.6, 0.858" L, 0.609" W, 0.374" H
Hellermann Tyton CTM310C2 Cable Tie Mount Brand: Hellermann Tyton. Part Number: CTM310C2. HellermannTyton Cable Tie Mount, Type CTM3, Rivet/Screw Mount, 0.31 in Maximum Tie Width, 0.86 in Base Length, 0.61 in Base Width, Polyamide 6.6, White. Additional Description: TYTO-CTM310C2 CABLE TIE ANCHOR MOUNT, 0.86 X .61, 0.2 HOLE DIA, 0.31 MAX TIE WIDTH, PA66, WHITE, 100/PKG 151-30605 WIDTH, PA66, WHITE, 100/PKG #10 Screw. Catalog Description: Designed specifically for holding heavier cable bundles these mounting bases can be used in many industries from agriculture to truck manufacture. They offer a very secure fixing and can be used with a wide variety of heavy duty cable ties up to 8.3 mm width...