Hasco Components HS212DC12
Signal Relay 12VDC 960Ohm 2A DPDT (20x10x9.9)mm THT General Purpose Relay
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页12 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.17%
描述
Electromechanical Relay, DPDT, Latched, 27.6VDC (Coil), 150mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), Random, AC/DC Output