Hasco Components CS212DC12
Signal Relay 12VDC 960Ohm DPDT (20x9.8x12)mm THT General Purpose Relay
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页13 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+706%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
描述
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.013A (Coil), 12VDC (Coil), 150mW (Coil), 2A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output