Harwin M20-7822042
20 Pos. Female Sil Vertical Throughboard Conn. Rohs Compliant: Yes |Harwin M20-7822042
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.90%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Harwin M20-7822042 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KK 254 PC Board Connector, Bottom Entry, with Cat Ear Terminal, 20 Circuits
Header Connector, pcb Mount, plug,20 Contacts, skt,0.1 Pitch, pc Tail Terminal |Molex 38-00-1440
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 20 Contacts, Through Hole Mount, SSA
Header Connector, pcb Mount, plug,20 Contacts, skt,0.1 Pitch, pc Tail Terminal |Molex 22-02-7203
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 20 Contacts, Through Hole Mount, SSQ Series
Conn, Rcpt, 16Pos, 1Row, 2.54Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin M20-7821642
描述
2.54mm (0.1") Pitch SIL Vertical PC Tail Socket Assembly, selective gold + tin, 20 contacts
Connector, RCPT, 20POS, 1ROW, 2.54mm;
Board Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator, Socket
Push-Pull,Receptacle 2.54mm 1 20pin 3A