Hammond 1591XXGFLBK
Enclosure Plastic 4.8 x 3.7 x 1.4 Inch Black Flame Retardant Plastic with Brass Screw Inserts
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet1 页10 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
SOS electronic
库存历史记录
3 个月趋势:
+55.76%
供应链
Introduction Date2024-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Hammond1591XXGBK
ABS enclosure, (L x W x H) 121 x 94 x 34 mm, black (RAL 9005), IP54, 1591XXGBK
Enclosure Plastic 4.8 x 3.7 x 1.4 Inch Black General Purpose ABS with Self Tapping Screws
Hammond1591XXGSBK
ABS enclosure, (L x W x H) 122 x 94 x 36 mm, black (RAL 9005), IP54, 1591XXGSBK
Bud IndustriesHH-3643
ENCLOSURE, ABS PLASTIC, UL94-HB, HAND HELD, SNAP TOGETHER, BLACK,4.53LX3.27W,1.26D
Bud IndustriesCU-389-MB
Plastic Enclosure 5.07 in. H x 3.57 in. W x 1.59 in. D ABS Plastic Black
Bud IndustriesCU-388
Bud Style G CU-388 Plastic Enclosure 4.31 in. H x 3.06 in. W x 1.46 in. D ABS Plastic Black
描述
ABS enclosure, (L x W x H) 122 x 94 x 36 mm, black (RAL 9005), IP54, 1591XXGFLBK
ENCLOSURE, MULTIPURPOSE, FLNG LID; Enclosure Type: Multipurpose; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 35mm; External Width - Metric: 94mm; External Depth - Metric: 121mm; IP Rating: IP54; Body Colour: Black; NEMA