Hammond 1591XXDFLBK
Enclosure Plastic 6 x 3.2 x 1.8 Inch Black Flame Retardant Plastic with Brass Screw Inserts
Production
价格与库存
数据表和文档
SOS electronic
Datasheet1 页19 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+149%
供应链
Introduction Date2024-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Enclosure Plastic 6 x 3.2 x 1.8 Inch Black General Purpose ABS with Self Tapping Screws
Hammond1591XXDBK
ENCLOSURE, BOX-LID, DESKTOP, ABS, UL94V-0,BLACK,6X3.2X1.92 IN, IP54,1591XX SERIES
Hammond1591XXDSBK
ENCLOSURE, BOX-LID, DESKTOP, ABS, UL94HB, BLACK,6X3.2X1.92 IN, IP54,1591XXS SERIES
Bud IndustriesCU-389-MB
Bud Industries CU-389-MB Utility Box, Style G, Flanges, 5.1x3.6x1.6 in, Utilibox Series
Bud IndustriesCU-388
Bud Industries CU-388 Utility Box, Style G, Plastic, 4.3x3.1x1.5 in, Utilibox Series
Bud IndustriesCU-389
Bud Style G CU-389 Plastic Enclosure 5.07 in. H x 3.57 in. W x 1.59 in. D ABS Plastic Black
描述
ENCLOSURE, FLAME RETARDANT, ABS, BLACK, 5.9 X 3.2 X 1.8 | Hammond Manufacturing 1591XXDFLBK
ENCLOSURE, MULTIPURPOSE, PLASTIC, BLACK; Enclosure Type:De m ltiples fines; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:152.4mm; External Width - Metric:82mm; External Depth - Metric:50mm; IP Rating:IP54; Body Color:Black RoHS Compliant: Yes