Hammond 1589H24G1
Powerbar 8 Outlet 5-20R 8 Front 0 Rear 20A 120VAC 15 Foot Cord 5-20P Natural 24 Inch
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.08%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Hammond 20 AMP P/B, 24" LONG, 8 RECP Part Number 1589H24G1 [UPC 62398076428 ]
Power Strip, Vertical Basic, 8 Outlet(s) 5-20R, 5-20P, 15 ft., Natural
Power Strip; 8 Outlets; 15 ft.; 20A 125V
POWER DISTRIBUTION UNIT, 20A/125VAC, 15 ; No. of Outlets:8Outlets; Supply Voltage VAC:125V; Current Rating:20A; Length - Metric:609.6mm; External Width - Metric:41.05mm; Cable Length - Metric:4.57m; Length - Imperial:24" RoHS Compliant: Yes