Grayhill 71BD30-03-2-AJN
Rotary Switch, 6 Positions, Dp6T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页11 年前
Master Electronics
Sager Electronics
element14
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.11%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rotary Switch, 1/8 shaft, adjustable stop, 30° , 3 deck, 2 pole/deck, non-sho
Rotary Switch, 1/4 shaft, 30° , 3 deck, 2 pole/deck, 4 position/pole, non-sho
Rotary Switch, 5 Positions, Dp5T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
描述
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
SWITCH;ROTARY;3 DECK;2 POLE;FLATTED SHAFT;NON-SHORTING;115VAC;30VDC;SOLDER
SWITCH, ROTARY, DP5T, 300mA, 115V; No. o; SWITCH, ROTARY, DP5T, 300mA, 115V; No. of Poles:2; No. of Switch Positions:5; Angle of Throw:30°; Contact Current AC Max:300mA; Contact Voltage AC Max:115V; Contact Voltage DC Max:30V; Circuitry:DP5T; Indexing Angle:30°
Switch, Rotary, Dp5T, 300Ma, 115V; Rango De Producto:Serie 71; Ángulo De Tiro:30°; Contacto, Intensidad Ac Max:300Ma; Contacto, Intensidad Dc Max:-; Contacto, Tensión Ac Max:115V; Contacto, Tensión Dc Max:30V; No. De Polos:2 Polos |Grayhill 71BD30-03-2-AJN