Grayhill 71B30-01-1-04N
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页11 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.00%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMA04L2NZQD
Switch Rotary SP4T 4 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMA04L2NZQF
Switch Rotary SP4T 4 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 04, CONTA
2 TO 12 POSITIONS 36DEG ROTARY SWITCH,115V AC,28V DC,150(AC)MA,200(DC)MA, SHAFT
Switch Rotary SP4T 4 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
C&K ComponentsMA04S1NZGF
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA Medical
描述
Rotary Switch, 4 Positions, SP4T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP4T 1 30V 115V (BBM) , 19.05mm*36.78mm