Grayhill 71A30-03-4-03N
Rotary Switches Rotary Switch, 1/8" shaft, 30°, 3 deck, 4 pole/deck, 3 posit
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页11 年前
Master Electronics
Future Electronics
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 4, POSITIONS/POLE: 03, CONTA
Flatted (6.35mm Dia) 71 DP3T 2 Rotary Switch 9.53mm 250mA 115V 2.880-23gfm
Grayhill443463-1-03S
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC Momentary Automotive
描述
Switch Rotary 4P3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 3 Positions, 4P3T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded