Grayhill 56SP30-01-1-12S-F
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 12, Conta
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMC12L1NCGF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA Medical
C&K ComponentsMC12L3NCGF
Switch Rotary SP12T 12 Round Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
C&K ComponentsMC12L1NCQF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC Medical
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 11, CONTA
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 09, CONTA
描述
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
SWITCH ROTARY 12POS 200MA 115V
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-straight
Rotary Switches Rotary Switch, Shaft/panel seal, PC mount, 30-deg;, 1 deck, 1 pole/deck, 12 position/pole, shorting, fixed stop, 56SP30-01B12S
SP12T SP12T 1 30V 115V (MBB) , 25.46mm