Grayhill 56DP30-01-1-AJN
Switch, Rotary, 0.627 in. L X (0.500 in. +/- 0.015 in.) Dia., 200 ma, 1, 1, 10
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
element14 APAC
Master Electronics
Sager Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+17.98%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMC00L1NCQD
SWITCH, ROTARY, SP12T,.650" FLATTED ACTUATOR, NONSHORTING,250MA,125VAC,28VDC, PC PIN
C&K ComponentsMC00L1NCQF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMC00S6NCQD
Switch Rotary SP12T 12 Slotted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
NKK SwitchesMRA112-A
NKK SWITCHES - MRA112-A - Rotary Switch, 12 Position, 1 Pole, 30 °, 250 mA, 125 V, MR Series
Rotary Switch, 12 Positions, Sp12T, Latched, 0.2A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
描述
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Adjustable Stop Type Actuator, Through Hole-straight
Switch, Rotary, Sp12T, 200Ma, 115V; Rango De Producto:Serie 56; Ángulo De Tiro:30°; Contacto, Intensidad Ac Max:200Ma; Contacto, Intensidad Dc Max:200Ma; Contacto, Tensión Ac Max:115V; Contacto, Tensión Dc Max:30V; No. Of Decks:1 |Grayhill 56DP30-01-1-AJN