Grayhill 56B30-01-4-03N
Switch Rotary 4P3T 3 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
Sager Electronics
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rotary Switch; 1/4 shaft; 30° ; 1 deck; 4 pole/deck; 3 position/pole; non-sho
Rotary Switch, 3 Positions, 4P3T, Latched, 0.25A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
描述
SWITCH, ROTARY, SCREWDRIVER SLOT SHAFT,1 DECK, 4 POLE/DECK, 3POS.
Rotary Switch, 3 Positions, 4P3T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Screw Driver Slot Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded