Grayhill 56A30-01-4-03N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 4, Positions/pole: 03, Conta
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rotary Switch; 1/4 shaft; 30° ; 1 deck; 4 pole/deck; 3 position/pole; non-sho
Rotary Switch, 3 Positions, 4P3T, Latched, 0.25A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
描述
Switch Rotary 4P3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 3 Positions, 4P3T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded