Grayhill 51P22-01-1-10N
Rotary Switch; PC mount; 22.5° ; 1 deck; 1 pole/deck; 10 positions/pole; non-
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMA10L3NCQD
Switch Rotary SP10T 10 Round Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMA10L2NCQF
Switch Rotary SP10T 10 Flush Screwdriver PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMA10S1NCQD
Flatted (3.17mm Dia) M SP10T 1 Rotary Switch 10.16mm 250mA 125V 2.880-5.041gfm
Rotary Switch, 1/4 shaft, PC mount, 36° , 1 deck, 1 pole/deck, 10 position/po
Rotary Switch, 9 Positions, Sp9T, Latched, 0.2A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 08, CONTA
描述
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 220VAC 28VDC
Rotary Switch Pc Mount 22 5Deg 1 Deck 1 Pol |Grayhill 51P22-01-1-10N
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-straight