Grayhill 51AT30-01-1-12N
Rotary Switch, Standard, 1/8" shaft, process seal, 30°, 1 deck, 1 pole/deck, 12
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMC00L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMC00L1NZQF
Rotary Switch, 12 Positions, Sp12T, Latched, 0.25A, 28Vdc, Solder Terminal, Flat Type Actuator,
C&K ComponentsMC00L1NZGD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
Grayhill56A30-01A12N
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Grayhill56S30-01A12N
Switch Rotary 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Grayhill56B30-01A12N
Rotary Switch, Screwdriver slot shaft, 30° , 1 deck, 1 pole/deck, 12 position
描述
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 12, CONTA
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 220VAC 28VDC
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
SWITCH ROTARY 12POS 150MA 115V