Grayhill 38FSP9B7M7RT
MINIATURE SWITCH, SPST, Momentary, 0.02A, 20VDC, Solder Terminal, Through Hole-right Angle
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.31
Introduction Date2007-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
C&K ComponentsTP11SH8AVBE
Switch Push Button ON (OFF) SPST Round Plunger 20VAC 20VDC 0.4W Momentary Contact PC Pins Thru-Hole
C&K ComponentsTP11SH9CBE
SWITCH, P/B, SEALED, SPST-NO, OFF-MOM,.155" ROUND PLUNGER,0.4A,20VAC/DC, PC THRUHOLE
C&K ComponentsTP11SH8ABE
Pushbutton Switch, Spst, Momentary, 0.02A, 20Vdc, Solder Terminal, Through Hole-Right Angle
E-Switch800AWSP9M6RE
PUSHBUTTON SWITCH,800A, SPST, OFF-(ON),BLACK, THROUGH HOLE,1A,250VAC, GOLD, R/A PC
E-Switch800SP9B6M6RE
PUSHBUTTON SWITCH,800 SERIES, SPST, OFF-(ON),PLUNGER,0.4A,20V AC/DC, GOLD, R/A PC
E-Switch800AWSP9M7RE
描述
Standard 38F Black Through Hole Right Angle Vertical Pushbutton Switch 8.13mm 0.02A 20V .02A@20VAC
PUSHBUTTON, SPST - N.O., BUTT CONTACT, 0.4 VA, BREAK BEFORE MAKE
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 20VAC 20VDC 0.4VA Momentary Contact PC Pins Thru-Hole
Pb, smin, spst, o-O, n,pc+,lf |Grayhill 38FSP9B7M7RT
- SPST-NO 30000Cycles 20V 30000Cycles , 8.16mm*5.08mm*12.63mm