Grayhill 08A36-03B10S
Rotary Switch, Standard, 36&DEG, 3 Deck, 1 Pole/deck, 10 Pos
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet16 页11 年前
Datasheet6 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Rotary Switch, 8 Positions, Sp8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 09, CONTA
Rotary Switch, 9 Positions, Sp9T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
ElectroswitchD6D0312S
Rotary Switch, Circular, 1.5A, 28VDC, Solder Lug Terminal, Rotary Actuator, Panel Mount
ElectroswitchD4C0312S
Switch Rotary 3P12T 12 Round Shaft Solder Lug 1.5A 115VAC 28VDC
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
描述