Gowanda MLP22-182L
General Purpose Inductor, 18uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM TH