Gowanda 050AT2502VCLF
General Purpose Inductor, 25uH, 10%, 1 Element
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+425%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH