Gowanda 050AT1503VC
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM