Fujitsu FTR-LYCA048Y
Power/Signal Relay, 1 Form C, SPDT, Momentary, 0.005A (Coil), 48VDC (Coil), 217mW (Coil), 6A (Contact), 24VDC...
Production
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页9 年前
Mouser
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
TE Connectivity1-1393219-3
Power/Signal Relay 1 Form C Spdt Momentary 0.004A |Schrack Te Connectivity PE014048
FujitsuVE-48HE-K
Power Relay 48VDC 5(NO)/3(NC)A SPDT(20.5x10.5x20.5)mm THT
FujitsuLZ-48H
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 0.013A (Coil), 48VDC (Coil), 600mW (Coil), 5A (Contact), 150VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output
TE Connectivity6-1415356-1
Relay, 1 Form C (NO/NC), 12 V (DC), 400 Ω, 6 A, 400 V (AC), monostable, 6-1415356-1
Power Relay 12VDC 6A SPDT(28x5x15)mm THT
Electromechanical Relay SPDT 6A 24VDC 1.6KOhm Through Hole
描述
Power/Signal Relay, 1 Form C, SPDT, Momentary, 0.005A (Coil), 48VDC (Coil), 217mW (Coil), 6A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output