Abracon FXO-HC530-33.333333
SMD Crystal Oscillator 33.333333MHz 3.3V 50pF 6-Pin CSMD T/R
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页18 年前
供应链
Introduction Date2006-08-01
描述
Oscillator, 0.75MHz Min, 250MHz Max, 33.333333MHz Nom