Abracon FPXLF143-20
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.31818MHz Nom
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页17 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2005-10-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 14.31818MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
CRYSTAL, 14.31818MHZ, 20PF, 5 X 3.2MM
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.7456MHz Nom
描述
OSCILLATOR, CRYSTAL,14.31818MHZ, FPX, SMD,+/-50PPM,-20 TO +70PPM,40 OHMS,20PF
Crystal, 14.31818 MHz, SMD, 12.5mm x 4.6mm, 100 ppm, 20 pF, 50 ppm
Crystal 14.31818MHz 20pF 4-Pin SMD T/R
FPX Plastic SMD Microprocessor Crystals 14.31818MHz 20pF
CRYSTAL PLASTIC ENCASED 14.318MHZ SMD
CRYSTAL, 14.31818MHZ, 20PF, 12.5 X 4.6MM; Frequency Nom:14.31818MHz; Crystal Case:SMD, 12.5mm x 4.6mm; Frequency Stability + / -:100ppm; Load Capacitance:20pF; Frequency Tolerance + / -:50ppm; Product Range:FPXLF Series RoHS Compliant: Yes