Festo YSRW-16-26
Pneumatic Shock Absorber, 26MM, 3 M/s, M22 X 1.5 Body, 800 N Stop, Ysrw Series
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.62%
供应链
Country of OriginGermany
Introduction Date2024-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Festo Hydraulic Shock Absorber - 191197
Festo ysrw, 35Nm, 133.5mm