Festo YSRW-12-20
Shock Absorber, 20MM Stroke, M16X1 Body Thread, 400 N Stop Force
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.67%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Festo Shock absorber YSRW-12-20
Festo ysrw, 12Nm, 105mm