Amphenol Communications Solutions 95278-801A30LF
Conn Unshrouded Header HDR 30 POS 2.54mm Solder ST SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页10 年前
JRH Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.24%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions95278-101A30LF
24pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 380nm SMD,P=2.54mm 30.48mm*6.99mm
Amphenol Communications Solutions95278-101-28LF
28pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 760nm SMD,P=2.54mm
Amphenol Communications Solutions95278-101-26LF
Conn Unshrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder ST SMD Poly Bag
Conn Unshrouded Header HDR 30 POS 2.54mm Solder ST SMD Automotive Tube
Header Connector, pcb Mount, recept,26 Contacts, pin,0.1 Pitch |Molex 15-91-1263
描述
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, SMT, Double Row, 30 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating
Board Connector, 30 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
Conn, Header, 30Pos, 2Row, 2.54Mm, Smt; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:30Contacts; Contact Termination Type:Surface Mount Straight; Product Range:Bergstik 95278 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 95278-801A30LF