Amphenol Communications Solutions 95278-102-26LF
Conn Unshrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder ST SMD Poly Bag
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions95278-101-26LF
Amphenol Communications Solutions95278-101A26LF
Conn Unshrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD BergStik® T/R
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMDC-Grid Tube
24pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 380nm SMD,P=2.54mm 30.48mm*6.99mm
20pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 760nm SMD,P=2.54mm 25.4mm*6.99mm
描述
Bergstik-95278-102-26Lf /Bag Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 95278-102-26LF
Headers & Wire Housings 26P DR VRT UNSHD HDR 11.8MM LENGTH
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, SMT, Double Row, 26 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating
Board Connector, 26 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 9527810226LF
3A Tin Standing paste 26P -65閳╁剤+125閳 2.54mm Double Row Black Phosphor Bronze 2.54mm SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS