Amphenol Communications Solutions 77311-818-22LF
Conn Unshrouded Header HDR 22 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions68002-122HLF
Amphenol Communications Solutions77311-102-22LF
Amphenol Communications Solutions77311-118-22LF
Conn Unshrouded Header HDR 22 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 22 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
KK 254 Breakaway Header Vertical 20 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 6.09mm
描述
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 22 Positions, 2.54 mm Pitch.
Headers & Wire Housings 22P STR SR TMT HDR .38 AU .45IN LENGTH
Board Connector, 22 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731181822LF
3A Tin Direct Insert 22P -65閳╁剤+125閳 2.54mm Black Single Row Phosphor Bronze Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
BERGSTIK 22 POSITION THR HL HDR
BERGSTIK HDR SR STR-77311-818-
Conn, Header, 22Pos, 1Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:1Rows; No. Of Contacts:22Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77311 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77311-818-22LF