Amphenol Communications Solutions 10063960-10110TLF
Conn Card Edge SKT 230 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tray
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页10 年前
Amphenol ICC / FCI
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Conn PCI Express Card Edge SKT 164 POS 2mm Solder ST Thru-Hole PCI Express Frame
Amphenol Communications Solutions10057596-10020TLF
Conn PCI Express Card Edge SKT 280 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tray
Amphenol Communications Solutions10018783-10113TLF
Conn PCI Express Card Edge SKT 164 POS 2mm Solder ST Thru-Hole PCI Express® Tray
CONN; DATA; CARD EDGE; X16; VERTICAL; 164 POS; 1 MM (0.039 IN.); PCI EXPRESS
Card Edge Connector, 164 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, LEAD FREE
TE Connectivity646479-5
Hard Metric Connectors Shroud Type B |Amp Te Connectivity 646479-5
描述
PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, 230 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Pci Express Th 230P-10063960-10110Tlf/Tray |Amphenol Communications Solutions 10063960-10110TLF
Card Edge Connector, 230 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
Light-Duty Full-Extension Slide with Lever-Disconnect
CONN PCI EXP FMALE 230POS 0.039