Fastron XHBHV-222J-01
Choke Wirewound 2.2mH 5% 20KHz 75Q-Factor Ferrite 400mA 5.04Ohm DCR AXL T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Master Electronics
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2016-12-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
General Purpose Inductor, 2200uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core