Fastron XHBHV-102J-02
Choke Wirewound 1000uH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 0.56A 2.2Ohm DCR AXL Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Master Electronics
TME
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core