Fastron MICC-102K-02
Choke Wirewound 1mH 10% 20KHz 60Q-Factor Ferrite 55mA 33Ohm DCR AXL Ammo
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页5 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+40.00%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2013-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
描述
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Fastron
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Fastron MICC-102K-02 Micc Leaded Inductor 1000uh
RF choke, axial, 1 mH, 55 mA, MICC-102K-02