Fastron 1812CMF-510X-04
Common Mode Filter Chip Inductor 51uH 1000 200mA Taped/Reel 2200 QTY
数据表和文档
描述
1812 Common Mode Filter 51uH 200mA
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.2A, 4 Pin(s)