Fastron 1812CMF-220X-01
Common Mode Chokes Dual 22uH 1.2kOhm 100kHz 0.2A 0.7Ohm DCR SMD Automotive T/R
数据表和文档
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2022-09-06
描述
Common Mode Filter Chip Inductor
Fastron
1812 Common Mode Filter 22uH 200mA
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.2A, 4 Pin(s)